WARSOUL SESSIONS: SARAH FARINA feat. MC NU'ZIA (Through My Speakers, Berlin)

Po przygotowaniu swojej muzycznej amunicji w 2010 roku, Sarah Farina zdobyła klubową scenę berlińską szturmem, wytaczając groźny arsenał klimatów Jungle, Juke, Bass & Boogie, które mixuje z żołnierską precyzją. Dzięki silnemu wsparciu ekipy WeBoogie Sarah szybko została rezydentką kilku najlepszych undergroundowych klubów w Berlinie. W 2012 dołączyła do międzynarodowego kolektywu Through My Speakers, co zapewniło jej bookingi w całej Europie. Dotychczas wystąpiła u boku takich artystów jak Kode9, Cooly G, Lazer Sword, Lunice, Dj Rashad, Scratcha DVA, czy Disclosure.

 

Sarah Farina przyjedzie do Polski po raz pierwszy na zaproszenie Warsoul Sessions, gdzie zagra z towarzyszeniem swojej stałej współpracowniczki, MC NU'ZIA. Nuzia zdobywała swoje szlify podczas berlińskich Open Mic Jams oraz w klubach, gdzie porywa tłumy swoją dziką energią.

Mocno zakorzeniona w hiphopie, odnajduje się w wielu gatunkach - od R&B i soul'u po Grime i Juke.

W ramach imprez WeBoogie współpracowała już na scenie z takimi artystami jak Scratcha DVA, Slick Shoota i L33. Jednak nie ukrywa, że najlepiej gra jej się z Sarah.

fb - http://www.facebook.com/sarahfarinabln
soundcloud - http://soundcloud.com/sarahfarina
mixcloud - http://www.mixcloud.com/reppich/
collective - http://www.facebook.com/ThroughMySpeakers

WARSOUL SESSIONS :
SARAH FARINA feat. MC NU'ZIA (Through My Speakers, Berlin)
MACEO WYRO (Warsoul)

11.05.2013, godz. 22:00
WSTĘP WOLNY!!!