WARSOUL SESSIONS x BARKA: Vaiper Despotin (Renegades of Bump/Litwa)

Po ogromnym sukcesie ostatniej edycji Warsoul we współpracy z WeBoogie, zapraszamy na kolejną sesję, tym razem z udziałem naszego dobrego znajomego z Wilna!

Vaiper Despotin po raz pierwszy pojawił w Warszawie ubiegłej zimy, doprowadzając publiczność do euforii na U Know Me Night w Powiększeniu swoją zwariowaną mieszanką najświeższych eklektycznych bitów. Despotin jest na Litwie prawdziwą gwiazdą i nic dziwnego, bo gra i produkuje na światowym poziomie (mogliście o nim poczytać tutaj). Po prostu nie mogliśmy go tego lata nie zaprosić na Barkę!

Północ kraju reprezentować będzie Tomek Hoax - Dj, promotor, organizator cyklu Coast2Coast, kurator festiwali Transvizualia, Jazz Jantar i Dni Muzyki Nowej w Trójmieście. Stolicę dumnie reprezentuje jak zwykle Maceo Wyro, weteran polskiego klabingu, który nigdy nie spoczął na laurach i wciąż trzyma rękę na pulsie najnowszych trendów, które zawsze stara się wyprzedzać.

Trap, juke, footwork, nu beats, hip hop, soul, r'n'b & more! Warsoul jak zwykle gwarantuje wyborną mieszankę nowych dźwięków najwyższej jakości!

VAIPER DESPOTIN (Renegades Of Bump/Wilno)

http://www.mixcloud.com/neringafm/bičiulio-valanda-worst-day-ever-2013-07-10-by-vaiper-despotin/

https://soundcloud.com/oogle-vision/oogle-vision-bawsway-3

TOMEK HOAX (Coast2Coast/Trójmiasto)

http://www.mixcloud.com/tomek-hoax/tomek-hoax-dj-set-bnb-live-radio-1312...

MACEO WYRO (Warsoul)

https://soundcloud.com/dworak/digital-meditation-64-by-maceo

http://www.mixcloud.com/lineout/lineoutpl-podcast53-maceo-wyro/

http://www.mixcloud.com/RadioAsfalt/radio-asfalt-podcast-8-maceo-wyro/

WJAZD: FREE